Grafické práce

Grafický dizajn

Milujeme pekné veci

Radi tvoríme čisté, sympatické a pekné grafické výtvory.

Pomáhame preniesť Vaše predstavy do sveta počítačovej grafiky a vylepšiť ich našim pohľadom.

01

Moderné technológie

Pracujeme s najnovšími aplikáciami vyvinutými pre grafický dizajn. To mám umožňuje vytvárať profesionálne návrhy, ktoré sú ladené v aktuálnych trendoch.

Pri práci využívame Adobe Creative Cloud a Corel Draw Graphics Suite 2019

02

Komerčná grafika.

Venujeme sa celému spektru grafických návrhov rôznych rozmerov a pre akékoľvek použitie. Kladieme dôraz na estetickosť a funkčnosť návrhov. Ak hľadáte niekoho, kto vám pripraví plagát, leták, katalóg či online banner, tak sa vám o to radi postaráme.

03

Firemná identita a branding

Pre vaše podnikanie je vhodné mať vytvorené pravidlá vizuálnej komunikácie. To znamená mať vytvorené logo v rôznych variantoch, formátoch, prevedeniach, mať zadefinovanú farebnosť a spôsob použitia vizuálnych prvkov.

Na úvodnom stretnutí preberieme vaše požiadavky, predstavy a ciele ktoré by ste chceli dosiahnuť. Následne vám pripravíme návrh vizuálnej identity od loga, cez vizitky a reklamné predmety až po hlavičkový papier. Taktiež dodáme aj dizajn manuál, kde sú presne zadefinované pravidlá danej vizuálnej komunikácie.

04

Správa sociálnych sietí

Venujeme sa vytváraniu a správe sociálnych sietí po vizuálnej stránke. Príprava titulných obrázkov, príspevkov rôznych rozmerov v jednotne zladenom dizajne prispôsobenom vizuálu vašej firmy.

Už 20 rokov sa snažíme tvoriť pre Vás pekné veci ;)
Ktorú službu hľadáte?

Našou prioritou sú čisté, funkčné a optimalizované webové riešenia.

Prenesieme vaše predstavy do grafického návrhu a vylepšíme našim pohľadom.

Zamieravame sa predovšetkým na firemnú a reportážnu fotografiu.

Zaujala Vás naša ponuka?

info@r65.sk


0908 519 314